Авторизация на сайте

Остані новини

Як з нами звязатись

  • (032) 227 95 04 офіс
  • (032) 227 95 50 факс
  • +38(067)6762187 Іван
  • jasen@mail.lviv.ua
  • 81115, Україна,Львівська обл Пустомитівський р-н с. Оброшино вул. Шашкевича, 12 б

Про нас

jasen 11-03-2017, 21:16 2 104 Новини

Колективне підприємство «Ясень» є одним з провідних виробників деревообробного обладнання та столярних виробів в Україні. З часу заснування в 1996 році, підприємство вдосконалювалось з урахуванням вимог та потреб сучасного споживача і переросло в потужне виробництво, в процесі якого освоєно і запроваджено випуск верстатів, які забезпечують потреби деревообробної галузі не лише в Україні, а й за її межами.
Набутий за 17 років досвід дав фірмі можливість зайняти значне місце в деревообробній індустрії. За час своєї діяльності за підприємством закріпилась репутація надійного партнера, який здійснює поставки продукції, несе гарантійні зобов’язання, надає послуги з проведення монтажних робіт та сервісного обслуговування. Підприємство зарекомендувало себе як виробник продукції з чудовим співвідношенням ціна-якість. Ми працюємо з впевненістю, що споживачі достойні найкращого.
КП «Ясень» - це сучасна виробнича база, перевірені технології, а також кваліфіковані майстри професіонали. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції , які реалізуються на індивідуальне замовлення.
Колектив фірми завжди перебуває у творчому, науковому та професійному пошуку, спрямованому на вдосконалення якісних показників продукції.
КП «Ясень» є постійним учасником вітчизняних та міжнародних виставок. Продукція фірми багаторазово відзначалась дипломами та почесними відзнаками.
Участь у міжнародних та республіканських виставках є одним з елементів динамічного розвитку фірми. Використовуються такі форми співпраці як обмін
ідеями, вивчення сучасних технологій в закордонних фірмах.

КП «Ясень» являється інжинирінговою компанією та надає послуги в якості генерального підрядника будівельних робіт та виробництва обладнання, працює з багатьма підрядними фірмами України.
Запрошуємо до співпраці і Вас. Завжди будемо раді розглянути Ваші пропозиції з питань співробітництва


 

Схожі новини

  • Верстат стрічкопильний горизонтальний

  • Додати комментар